اجاره کولر ابی 09122211093

یک متخصص گوش حلق و بینی بیان کرد خشکی قرار گیری در معرض مستقیم باد کولرهای آبی مهمترین علت خونریزی بینی در فصل تابستان می باشد

سیاوش بستانی متخصص گوش، حلق و بینی طی مقاله ای اظهار کرد: در فصل تابستان به دلیل افزایش دما مویرگ‌های داخل بینی دچار پرخونی شده و با کوچکترین ضربه سطحی ترک می‌خورد که این مسئله سبب بروز خونریزی و عارضه خون دماغ در افراد می‌شود.

وی عنوان کرد: سطح داخلى بینى حاوى صد‌ها مویرگ خونى است که این مویرگ‌های داخل بینى بسیار ظریف و حساس هستند و عوامل مختلفى سبب پارگی و در نهایت خونریزى آن‌ها مى شود که در فصل تابستان به دلیل افزایش دمای هوا مویرگ های بینی برخی افراد حساس شده و در نهایت منجر به خونریزی خود به خودی می شود. (اجاره کولر گازی)

این متخصص گوش، حلق و بینی تاکید کرد: در اثر خشک بودن هوا در فصل تابستان مخاط مویرگی بینی ترک می‌خورد و این مسئله باعث بروز خونریزی در افراد می‌شود.

وی ادامه داد: در فصل تابستان به دلیل استفاده افراد از کولر‌های آبی خونریزی بینی رخ می‌دهد و علت رشد قارچ‌های مختلف در کولر و انتقال آن به داخل مخاط بینی است که همین مسئله عارضه خون دماغی را در افراد به وجود می‌آورد. (اجاره کولر گازی)

ایشان تصریح کرد: استفاده از کولر‌های آبی به دلیل خشک بودن هوا و کاهش رطوبت محیط سبب خونریزی بینی در افراد می‌شود. (اجاره کولر گازی)

وی یادآور شد: به منظور پیشگیری از خونریزی بینی فرد باید در فصل گرما کمتر در معرض نور آفتاب قرار گیرد ، در صورتی که شخص ناچار به بیرون رفتن در هوای گرم است باید با استفاده از کلاه و سایه بان از سر خود محافظت کند.همچنین فرد برای خنک کردن خود نباید برای مدت زمان طولانی در معرض کولر آبی قرار بگیرند.

ترجیحا در مکانی از اتاق قرار بگیرند که باد به صورت مستقیم به فرد برخورد نکند

همچنین با تعویض به موقع پد های کولر های آبی و سرویس به موقع تا حد زیادی قارچ های تشکیل شضده در آنها را از بین برده ومحیط باکتری ها را از بین ببریم

#اجاره_کولر #اجاره_کولر_گازی #اجاره_کولرگازی #اجاره_اسپیلت #اجاره_کولراسپیلت #اجاره_اسپیلت_ایستاده #اجاره_پنکه_افشان #اجاره_پنکه_صنعتی

۰۹۱۲۲۲۱۱۰۹۳ و ۰۹۱۲۴۳۳۲۱۵۰۶