اجاره کولر گازی ایده ال

موتور کولر گازی چه مکانیزمی دارد

موتور برخی کولرهای گازی برای مناطق جغرافیایی خاصی ساخته شده­ اند. مثلا برخی از آنها ویژه مناطق گرم ومرطوب هستند که قیمت بالاتری دارند، مانند کولرهای گازی با کمپرسور پیستونی تروپیکال. اگر در مناطق سردسیر و خشک زندگی می­ کنید، این نکته را در نظر بگیرید تا دچار ضرر مالی نشوید.

توجه داشته باشید که همیشه انتخاب یک مارک مشهور همه چیز نیست. همچنین پرداخت پول زیاد هم ملاک نیست، مهم این است که کولر گازی خوبی بخرید.

کولر های گازی که به صورت قاچاق وارد شده­ اند، سریال ساخت دستگاه با تیغ از روی کارتون بریده شده ویا مخدوش است و فاقد گارانتی هستند، البته که کمی ارزان­تر اند ولی خرید آن ها یعنی ریختن پول در جوی آب! پس از ویژگی های کولر گازی خوب ، داشتن ضمانت­نامه است که توسط شرکت های معتبر مورد تایید قرار گرفته باشد

برخی از کولرهای گازی علاوه بر سرمایش، گرمایش نیز ایجاد می­ کنند. قیمت این نوع از کولرهای دو منظوره بیشتر از کولرهای تک منظوره است. اگر تمایل دارید در فصل­های سرد سال از گرمایش این کولر­های گازی استفاده کنید، می­ توانید از کولرهای گازی دو منظوره استفاده کنید.

هزینه ها

هزینه­ های پنهان بعد از خرید کولرگازی را در نظر داشته­ باشید. نصب اکثر کولرهای گازی رایگان است ولی هزینه­ هایی مانند لوله­ کشی، آهنگری و … برعهده خریدار است.

گاهی از مواقع قیمت قطعات یدک و دستمزد خدمات بعد از فروش شرکت­ ها، از خود کولر گازی خریداری ­شده بیشتر است.

از ویژگی های کولر گازی خوب ، هماهنگی با هندسه و کیفیت هوای محیط منزل است. پنجره­ های موجود در محیط مورد نظر، نورگیر بودن آن­ها، دو جداره و یا تک جداره بودن عایق بندی، داشتن و یا نداشتن پرده روی انتخاب کولر گازی تاثیر دارد. این ویژگی­ ها را با کارشناسان فروش کولر گازی در میان بگذارید تا آن­ها بهترین گزینه را به شما پیشنهاد کنند.

اجاره قبل از خرید

همچنین برای راحتی کار شما می توانید با اجاره کولر گازی و تست آن میزان سرمای خود را تعیین و سپس اقدام به خرید نمایید و با کمترین هزینه مورد مناسب را انتخاب نمایید