اجاره کولر گازی . 09122211093

این نوع از اجاره کولر ها دارای یک کمپرسور و یک یا چند دستگاه خروجی هوا هستند. کمپرسور در محیط خارجی نصب می شود. دستگاه های خروجی هوا در محیط بسته ی ساختمان تعبیه می شود و وظیفه تبخیر را به عهده دارند. این نوع ازاجاره کولرهای گازی توانایی خنک سازی یک یا چند اتاق را دارند. این نوع از اجاره کولر ها همچنین می توانند محیط های باز را تا ۶۰ متر مربع خنک کنند. که شامل : اجاره کولر تک فاز ایستاده و اجاره کولر سه فاز ایستاده می باشد.

تمامی اجاره کولر های گازی تک فاز به این صورت است که گاز بسیار سردی که به گازهای فریونی معروف هستند و از ترکیبات شیمیایی مخصوصی تشکیل‌ شده اند که به‌ وسیله یک موتور قوی که کمپرسور نامیده می‌شود در سیکل یا همان لوله ‌های کولر گازی که اصطلاحاا خلا شده است و چیزی به جز همین گاز در آن وجود ندارد به گردش در می‌آید این گاز زمانی که به پنل داخلی با همان اواپراتور شما می‌رسد به ‌وسیله باد گرمی که به کویل ها برخورد میکند گرم شده و سرما را به محیط پس می‌دهد و دوباره به پنل بیرونی یا همان کندانسور برگشته و براثر یک سری تغییرات آماد بازگشت به محیط داخلی منزل میشود.

  1. اجاره کولر گازی سه فازایستاده سامسونگ  دارای سيستم ميکروب زدای پنج مرحله ای می باشد و دارای قابلیت تامین سرمایش و گرمایش

  2. اجاره کولرگازی سه فاز ایستاده سامسونگ مدل Ap50m1 مجهز به فیلتر HD می باشد که میتواند تا ۶۰ درصد گرد و غبار و باکتری های حساسیت زا را به خود جذب کند.

  3. در سایت مرجع و فروشگاهی تهران با ما، مشخصات فنی و قیمت تضمین شده اجاره کولرگازی سه فاز ایستاده سامسونگ مدل Ap50m1  جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه وهوشمند، برای شما عزیزان ارائه گردیده است.

  4. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

    ۰۹۱۲۲۲۱۱۰۹۳ و ۰۹۱۲۴۳۳۲۵۰۶

رتبه‌دهی (۱ رأی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *