اجاره کولر گازی 09122211093

اجاره کولر ایستاده :

نقش کولر ایستاده خانه ی شما این است که هوای گرم را از خانه به بیرون منتقل کند که به این وسیله شما و خانه ی شما را گرم می کند. اجاره کولرهای ایستاده با گرفتن گرما از هوا، هوای خنک را به داخل خانه ی شما می آورند. هوا توسط دمیدن هوا با یک سری لوله های سرد به نام سیم پیچ تبخیر کننده خنک می شود. این همانند همان خنک شدنی عمل می کند که وقتی آب روی دستتان بخار می شود، حس می کنید. تبخیر کننده با مایع خاصی به نام سرد کن پر شده است که وقتی گرما را از هوا جذب می کند، از مایع به گاز تبدیل می شود. سرد کن مجود در اجاره کولر ایستاده به یک سیم پیچ دیگر در خارج از خانه ارسال می شود که در اینجا گرمایش را از دست می دهد و دوباره به مایع تبدیل می شود. سیم پیچ بیرونی اجاره کولر ایستاده چگالنده نام دارد چون سرد کن از گاز دوباره حالت مایع در می اید همانند نمِ روی پنجره ی سرد. یک پمپ که کمپرسور نامیده می شود، استفاده می شود تا سرد کن را بین دو سیم پیچ  به حرکت در اورد و فشار سرد کن را تغییر دهد تا کل سرد کن ها بخار شوند یا در سیم پیچ های مناسب در کولر ایستاده ذخیره شوند.
انرژی تمام این ها توسط موتوری که کمپرسور را به راه می اندازد، استفاده می شود. کل سیستم معمولا سه برابر انرژی خنک کننده که کمپرسور مصرف می کند را تامین می کند. این حقیقت عجیب به این دلیل اتفاق می افتد که تغییر سرد کن از مایع به گاز و بر عکس به سیستم اجازه می دهد تا انرژی بیشتر از انچه که کمپرسور مصرف می کند را به حرکت درآورد.
اجاره کولر ایستاده قبل از اینکه سرد سازیِ کولر ایستاده اختراع شود، خنک سازی توسط ذخیره ی توده های بزرگ یخ انجام می شد. وقتی ماشین های خنک کننده شروع به کار کردند، آن ها ظرفیتشان را توسط مقداری معادل یخی که در روز آب می شود اندازه گیری می کردند “تن” در اندازه گیری کولر از اینجا نشات می گیرد.
تن خنک کننده امروزه به عنوان دریافت ۱۲۰۰۰BTU ساعت خنک کردن تعریف می شود.
کولر گازی ایستادع شامل  ۲ نوع : سه فاز که دارای قدرت سرمادهی :۹۶۰۰۰ بی تی یو می باشد و تک فاز : که قدرت سرما دهی آن ۵۰۰۰۰ بی تی یو است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۲۱۱۰۹۳ و ۰۹۱۲۴۳۳۲۵۰۶

رتبه‌دهی (۱ رأی)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *